HB Kosmetika

Dead Sea Minerals

 

BEZ PARABENŮ . NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH . VELMI PŘÍZNIVÉ CENY

Kosmetika HB z mrtvého moře

MRTVÉ MOŘE - NEJLEPŠÍ PŘÍRODNÍ LÉČIVÝ ZDROJ MLADOSTI A KRÁSY

Léčebné bahno, koupelové soli, tělová másla, oleje, peelingy a další kvalitní produkty z Mrtvého moře vhodné zejména pro lidi trpící kožními potížemi - lepénka, ekzémy, alergie, akné, seborea a další.

Přírodní kosmetika vyráběná z minerálů a vitamínů z Mrtvého moře a navíc obohacena o čisté rostlinné výtažky a aromatické oleje.

 

O MRTVÉM MOŘI

Mrtvé moře - skutečný přírodní zázrak. Tajemství vody tohoto nejníže položeného a nejslanějšího jezera na světě spočívá v nejvyšší koncentraci léčivch solí a minerálů, z nichž 12 se nachází pouze v mrtvém moři. Na dně jezera a na jeho pobřeží se již po tisíce let tvoří minerální černé bahno, které má blahodárné a terapeutické účinky na pokožku, stimuluje krevní oběh a je velmi prospívající při léčbě revmatismu. Kombinace bahna, soli a slunce v oblasti Mrtvého moře je obzvláště úspěšná při léčbě závažných kožních onemocnění.

Mrtvé moře a kosmetické přípravky z něho vytvořené jsou doporučeny obzvláště pro pacienty trpící lupénkou, záněty kloubů ( artritidou ), atopickým ekzémem, vitiligem ( kožní choroba projevující se výpadkem pigmentu ), akné, alergiemi, seboroickou dermatitidou ( chronická lupivost a svědění pokožky ), nadměrným pocením, opary, kožními plísněmi, svěděním kůže, bradavicemi, svrabem a astmatem. Mnoho pacientů z celého světa si výrobky z Mrtvého moře kupují, protože pro ně představují tu nejlepší přírodní léčbu kožních problémů. Mnoho dermatologů Mrtvé moře uznává za jeden z nejlepších přírodních léčivých zdrojů.

 

O HEALTH & BEAUTY

Health & Beauty ( Zdraví a krása ) je izraelská kosmetická firma, která vyrábí a prodává vysoce kvalitní přírodní kosmetiku z Mrtvého moře. Všechny produkty jsou vyráběny z minerálů a vitamínů z Mrtvého moře a jsou navíc obohaceny o rostlinné výtažky a aromatické oleje. Výrobky nejsou testovány na zvířatech a většina z nich neobsahuje parabeny.

 

 

Připravujeme nový ESHOP

www.samira.cz