Procyon

 

Naše firma byla založena v r.1998 jako rodinná manufaktura. Vyrábíme přírodní produkty-byliny, čaje, koření, oleje s kořením, medové výrobky, přírodní kosmetiku, výrobky se solí z mrtvého moře apod. Klademe maximální důraz na výběr kvalitních surovin, rukodělné provedení a design. Rozvíjíme výrobu vlastních obchodních značek a zároveň již od minimálního množství ks provádíme zakázkovou výrobu, případně vývoj značek privátních. Výrobky můžete zakoupit ve firemních prodejnách nebo u našich obchodních partnerů i v internetové prodejně.

 

Máme rádi přírodu a přírodní materiály, proto jsme se rozhodli vyrábět přírodní produkty. Naše výrobky obsahují přírodní látky s příznivými účinky na lidskou pokožku. Samozřejmě, že každý výrobek musí splňovat určité vlastnosti dané legislativou, které např. nutí k užití konzervačních látek v kosmetickém prostředku-tj. mimochodem i v zájmu spotřebitele z hlediska bezpečného užívaní výrobku v době stanovené dobou spotřeby. V takových případech se držíme zásad méně je více a snažíme se maximálně o to, aby měl výrobek hypoalergení složení, neužíváme nabytečn

 

é množství látek, které nezvyšují účin

 

nost a kvalitu výrobku(např. nadměrné množství konzervačních látek v konzervačním systému)-to zajišťuje minimální dráždění pokožky a dobrou snášenlivost především u přecitlivělých (alergických) osob.

Připravujeme nový ESHOP

www.samira.cz